درباره ما

شرکت فنی مهندسی محیا الکترونیک، حاصل بیش از 8 سال تلاش مهندسین ایرانی میباشد که توانسته اند کیفیت محصولات این شرکت را حتی به خارج از مرزهای ایران نیز ببرند. شعار ما همواره کیفیت در کنار قیمت مناسب بوده و هیچ چیزی به اندازه رضایت مشتری ما را خوشحال نمیکند. وبسایت فنی مهندسی محیا الکترونیک ارائه کننده انواع بردهای اسانسوری و بالابری، هم.چنین انواع تابلو فرمانهای اسانسوری و بالابری میباشد که میتوانید لیست تمامی محصولات را در وبسایت فروشگاهی این شرکت مشاهده کنید

شرکت فنی مهندسی محیا الکترونیک تمامی مراحل ساخت تابلوهای برق و بردها را خود انجام میدهد و هیچ وابستگی خارجی ندارد در نتیجه سفارشات شما در نهایت کیفیت و در کمترین زمان تهیه میشود و چون ما به محصولات خودمان اطمینان داریم کیفیت انها را 100% تضمین میکنیم. بهمراه تمامی تابلوها و بردهای ما دفترچه راهنما ارائه میگردد تا شما مشکلی در کار با انها نداشته باشید گرچه در صورتی که نیاز به راهنمایی هم داشته باشید مهندسین پشتیبان ما 7 روز هفته اماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.

شرکت فنی مهندسی محیا الکترونیک امادگی دریافت سفارشات تابلو فرمان شما را دارد و کیفیت انها را تضمین میکند بردهای اسانسوری و بالابری این شرکت با 3 سال گارانتی ارائه میشوند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مهندسان ما امادگی نصب سفارشات شما را در محل نیز دارند یعنی میتوانید علاوه بر ساخت سفارش، تمامی مراحل نصب را در محل شما انجام دهند. هم اکنون مفتخریم اعلام کنیم تولیدات ما به خارج از ایران نیز صادر میگردد و توانسته ایم نظر انها را نیز به خود جلب کنیم. هم اکنون وبسایت فروشگاهی ما نیز به ادرس mahyaelectronic.ir در دسترس مشتریان عزیزمون قرار دارد و علاوه بر امکان ثبت سفارش انلاین و طی کردن تمامی مراحل خرید بصورت انلاین میتوانید سفارشات قبلی و مشخصات خودتون رو نیز ویرایش کنید تا هر چه بیشتر از ما رضایت داشته باشید.

samandehi
گواهی امنیتی SSL
enamad