جهت سفارش ساخت تابلو با این شماره تماس بگیرید : 09148379378

راهنمای سفارش ساخت تابلو فرمان بالابر:

1_ ابتدا نام و نام خانوادگی، استان و شهر و شماره تماس خود را وارد کنید.
2_ سپس با کلیک روی دکمه “بعدی” به صفحه ثبت سفارش ساخت منتقل میشوید.
3_ در صفحه بعدی باید مشخصات تابلو مورد نظر خود را بسته به نیاز خود وارد یا انتخاب کنید و در اخر با کلیک بر روی دکمه “ارسال” سفارش خود را نهایی کنید.

قیمت تابلو برق بالابر

برای قیمت تابلو فرمان بالابر میتوانید فرم سفارش تابلو بالا را پر کنید و در قسمت توضیحات اعلام بفرمایید که مایل به دریافت قیمت هستید تا همکاران ما در اسرع وقت قیمت تابلو درخواستی را به شما اطلاع دهند و اگر مایل به ساخت بودید اعلام کنید تا آماده برای ساخت و مونتاژ گردد.

چرا محیا الکترونیک؟

محیا الکترونیک تولید کننده انواع تابلو فرمان های بالابری و بردهای استفاده شده در انها میباشد و شما میتوانید بسته به نیاز خود تابلو مناسب با درخواست خود را سفارش دهید. تمامی قطعات استفاده شده در تابلوها، قطعات درجه یک بازار از مارک های معروف Seven،CNTD،LS،RAAD،MicroMax میباشد. همچنین بردهای استفاده شده در تابلو نیز ساخت محیا الکترونیک میباشد در نتیجه شما میتوانید بر اساس تعداد توقف یا امکاناتی مانند پشتیبانی از برد سخنگو و نمراتور، برد مناسب با کار خود را انتخاب کنید. بردهای تولید محیا الکترونیک دارای 3 سال خدمات گارانتی و پشتیبانی مادام العمر نیز میباشد…
ما هموار سعی میکنیم در کنار حفظ کیفیت قطعات و کیفیت ساخت، محصولات را با قیمت منصفانه به دست مشتری برسانیم تا رضایت شما عزیزان را نیز به خود جلب کنیم.

انواع بردهای بالابری

بردهای بالابری محیا الکترونیک انواع مختلفی دارند که اکثرا میتوانید هم برای سیستم های هیدرولیک استفاده کنید هم کششی. در زیر میتوانید تنوع این بردها را مشاهده کنید (در لیست زیر “توقف” به معنای حداکثر طبقه میباشد):
برد 5 توقف فول اسانسوری
برد 5 توقف طرح اسانسوری
برد 5 توقف مدل X1 Plus
برد 5 توقف مدل X1 (دارای جعبه)
برد 5 توقف مدل X1 (بدون جعبه)
برد 3 توقف با گیرنده لرن کد
برد 3 توقف با گیرنده فیکس کد
برد 3 توقف بدون گیرنده (ساده)
برد 2 توقف انالوگ
برای مشاهده لیست قیمت، مشخصات، امکانات، ویژگی ها و همچنین خرید هر یک از بردها، به وبسایت محیا الکترونیک مراجعه کنید…
به همین خاطر میتوانیم انواع تابلوهای شما را با تعداد توقف های مختلف در کمترین زمان و با استفاده از بهترین قطعات و بالاترین کیفیت درست کنیم و تقدیمتون کنیم.

شرایط حمل و نقل

در صورت سفارش تابلو از طریق پشتیبانی تلفنی یا وبسایت شرکت فنی مهندسی محیا الکترونیک، امکان ارسال تابلو شما از طریق تیپاکس، باربری کامیون و باربری اتوبوس مقدور میباشد در نتیجه شما میتوانید از هر شهری در کشور ایران اقدام به ثبت سفارش ساخت تابلو کنید و تابلو خود را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان تحویل بگیرید. بسته بندی ضد ضربه و ضد آب، سفارشات شما را در برابر هر گونه بی احتیاطی حفظ میکند همچنین ما به واسطه همکاری های بلند مدت با شرکت های باربری مختلف از بهترین و مقرون بصرفه ترین سیستم های حمل و نقل برای ارسال سفارشات شما اقدام میکنیم…
برای مشاهده نمونه تابلو فرمانهای ساخته شده توسط ما اینجا کلیک کنید…