برد بالابر سه توقف (سه طبقه) - محیا الکترونیک

در این پست به برسی بردهای بالابری سه توقف شرکت فنی مهندسی محیا الکترونیک خواهیم پرداخت. منظور از برد بالابری مخصوص سه توقف، یعنی بردی که برای بالابری با حداکثر سه ایستگاه توقف میباشد که بدون محدودیت میتوانید در بالابرهای هیدرولیک یا کششی استفاده کنید اما در پروژه هایی که نیاز به امکانات خاصی مانند حالت اتو پارک با طبقه و تایم دلخواه، درب داخل (کابین)، درب کابین در حالت استندبای، تغییر شاخص طبقات، تراول تایم، روشنایی تایمر دار، خروجی مگنت برقی، ریلولینگ، تاخیر در قطع پمپ در سیستم های هیدرولیک هست این برد بکار شما نمی آید.

برخی از ویژگی های مشترک بردهای بالابری سه توقف محیا الکترونیک :

قابل استفاده برای بالابر هیدرولیک و کششی

طریقه شناسایی طبقات بصورت میکروسوئیچی

نحوه احضار طبقات بصورت آسانسوری

حداکثر تعداد توقف سه ایستگاه (سه طبقه)

دارای LED های روی برد برای خطایابی اسان و نمایش وضعیت

 

انواع بردهای سه توقف

برد دو و سه توقف با گیرنده فیکس کد

برد سه توقف با گیرنده فیکس کد: این برد مزایای اصلی برد سه توقف را دارد و علاوه بر انها، دارای گیرنده فیکس کد میباشد در نتیجه میتوانید از راه دور نیز بالابر را کنترل کنید. برای مشاهده قیمت و خرید برد بالابر فیکس کد میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

مشاهده برد سه توقف بالابر فیکس کد


برد سه توقف با گیرنده لرن کد مخصوص سیستم بالابری

برد سه توقف با گیرنده لرن کد: این برد مزایای اصلی برد سه توقف را دارد و علاوه بر انها، دارای گیرنده لرن کد میباشد در نتیجه میتوانید از راه دور نیز بالابر را کنترل کنید. برای مشاهده قیمت و خرید برد بالابر لرن کد میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

مشاهده برد سه توقف بالابر لرن کد


برد دو و سه توقف بدون گیرنده

برد سه توقف بدون گیرنده: این برد مزایای اصلی برد سه توقف را دارد و هیچ گیرنده ای روی برد وجود ندارد در نتیجه بالابر امکان کنترل از راه دور را نخواهد داشت. برای مشاهده قیمت و خرید برد بالابر بدون گیرنده میتوانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

مشاهده برد سه توقف بالابر بدون گیرنده